APIE MUS

Ieva, Roberta, Jurgita ir aš, Marta - komanda, kuri slepiasi už Childhood Poetry vardo.

Pirmasis mūsų produktas - vaiko kalendorius - gimė labai natūraliai, iš poreikio mums pačioms. Esame mamos ir vadovaudamosi psichologų rekomendacijomis kalendorių vedėme su savo vaikais kriziniams laikotarpiams spręsti (čiulptuko atsisakymas - Robertos atveju, darželio startas - mano atveju). Tikriausiai ir jums teko girdėti, kad mažiems vaikams svarbu įvykių nuspėjamumas, o kai tai pateikta ir vizualiai - vaikui daug lengviau priimti situaciją bei joje išbūti. Galime šiai tiesai tik pritarti.

Atradus kalendoriaus naudą bei veiksmingumą jis tapo mūsų šeimų kasdienybės dalimi. Tik buvo viena problema, nupiešti artėjančius įvykius ranka būdavo labai imlu laikui ir tiek aš, tiek Roberta, vėluodavome paruošti kalendorių savo vaikams. Vaikai, nežinodami kas laukia ateityje arba nustebinti, kad šįvakar migdo tėtis, darydavosi irzlesni ir mes vėl prisiversdavome piešti artėjančius įvykius.

Tad vieną dieną, po kančias teikiančio kalendoriaus piešimo aš brūkštelėjau žinutę Robertai: o gal padarom kalendorių su lipdukais? Roberta entuziastingai sutiko idėją. Nuo tos akimirkos mūsų galvose gyveno šis produktas. Pačios piešimo talento neturime, bet turiu labai talentingą draugę iliustracijų ir dizaino reikaluose - Ievą. Suskubau jai papasakoti apie mintyse kirbantį projektą, supažindinau su Roberta. Ir nors Ieva dar vaikų neturi, iš karto patikėjo kalendoriaus vaikams metodika. Taip ji tapo mūsų meno departamentas: nuo logotipo, lipdukų, kalendorių piešimo iki web’o, facebooko ir instagramo vizualų kūrimo.

Nors pradžioje gimė kalendoriaus kaip produkto idėja, bet mes turime ir kitą tikslą - dalintis savo patirtimi bei žiniomis su kitais tėvais, nes kartais palaikymo ar žinojimo, kad per sunkius momentus eini ne vienas - labai reikia. Taip pradėjome vesti savo instagram’o ir Facebook’o profilius, kuriuose dalinamės susisteminta informacija apie tėvams aktualius klausimus.

Motinystės kely pačios daug skaitom, šimtais podcastų klausom ir tikrai nemažai žinom, bet kad informacija būtų dar patikimesnė, į komandą pasikvietėm vaikų psichologę Jurgitą. Ji daugiau nei 17 metų dirba šioje srityje bei pati augina 2 vaikus ir tiek ruošiant informaciją tėvams, tiek vystant kalendorių kaip produktą labai gerai sudėlioja visus taškus ant “i” ir iš profesinės, ir iš asmeninės, kaip mamos, patirties.

Visos keturios esame čia tam, kad savo žiniomis, kurtu produktu ir patirtimis tėvystės kelyje dalintumėmės su jumis. Mes tikime, kad galime padaryti mažųjų vaikystes žaismingas, įdomias bei nuspėjamas. Ir ne paslaptis, kad po tuo slypi ramesnė tėvų kasdienybė.